Güllerin Savaşı

Yapım:
MEDYAPIM

Yönetmen:
Merve Girgin

Senaryo:
Melis Civelek

Oyuncular:
Barış Kılıç (Ömer)
Damla Sönmez (Gülru)
Canan Ergüder (Gülfem)
Münire Apaydın (Mebrure)
Arif Pişkin (Şevket)
Yiğit Kirazcı (Mert)
Feyza Civelek (Çiçek)
Atilla Şendil (Salih Meltem)
Berk Yaygın (Yener)
Aslı İçözü (Halide)
Dilek Pamirtan (Mesude)

Müzik:
Cem Tuncer
Ercüment Orkut
Nail Yurtsever
Ercan Tanrı Verdi

Konusu: Kanal D`nin temmuz ayın`da yayınlanmaya başlayacak olan ve izleyicilerine bir aşk ziyafeti çekeceği Güllerin Savaşı izleyiciler ile buluşmak için gün saymaktadır.Dizi`nin ilk ismi Aşkta ve Savaşta olarak açıklanmış olup daha sonra Güllerin Savaşı olarak değiştirilmiştir.

Dizinin başrol oyuncuları Damla Sönmez ,Barış Kılıç ve Canan Ergüder olup dizi geniş bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Dizi`nin konusu Gülru İstanbul`un varoş semtlerin`den birinde doğmuş olup ,babası İstanbul`da zengin bir ailenin köşkünde bahçivanlık yapmaktadır.Gülru babasının işinden dolayı kökşte ki Gülfemi görüp ona özenmekte ve hep onun yaşadığı hayatı yaşamk istemektedir.

Dizi`de Gülru karakterini Damla Sönmez ,Gülfem karakteri`ni Canan Ergüder canlandırmaktadır.Gülru mçocukluk aşkı olan Mertle sıradan zorla giden bir ilişki Gülfem köşke dönmeye karar verir.Gülfem`in eski aşkı Ömer ile Gülru`nun tamamen tesadüfen tanışması dizi`nin izleyicilerine yaşatacakları harika bir aşkın başlangıcının habercisidir.

Dizi`nin diğer oyuncuları Yiğit Kirazcı ,Sercan Badur ,Feyza Civelek ,Zeynep Köse,Atilla Şendil,Meltem Pamirtan ,Verk Yaygın Serap Aksoy,Arif Pişkin ,Münire Apaydın ,Uğur Kıral ,Turgay Tanülkü ,Güzin Akın ,Pınar Afşar ve Aslı İçözü rol almaktadır.

 
   
 
 

Nail Yurtsever Tüm Hakları Saklıdır.

Design Musa Soytürk | 2017