Merhaba Hayat

YAPIM YILI: 2012

YAPIM ŞİRKETİ:
MEDYAPIM

YAPIMCI:
Fatih Aksoy

YÖNETMEN:
Kerem Çakıroğlu

MÜZİK
Nail YURTSEVER
Cem TUNCER

TÜR: Dram, Aşk

OYUNCULAR
Vahide Gördüm
Yetkin Dikinciler
Barış Kılıç
Yasemin Sanino
Yıldız Kültür
Seda Güven
Ozan Osmanpaşaoğlu
Keremcem


Konusu: İdeallerine sıkı sıkıya sarılmış güzel doktor Deniz, hayatta en çok sevdiği insanı, babasını kurtarabilmek için hayatının her alanında sonsuz özveride bulunmakta, Istanbul’daki ailesinden ve arkadaşlarından uzakta, Ankara’da idealleriyle örtüşmeyen özel bir hastanede çalışmaktadır.
Yaşadığı bir olay Deniz’in çalıştığı hastane ile ipleri kopartmasına ve üniversiteden yakın arkadaşının İstanbul’daki kliniğinde çalışmayı kabul etmesine neden olur.

Deniz’in şimdi doğup büyüdüğü İstanbul’a, evim dediği şehre geri dönmesi, annesiyle arasında yıkılmış köprüleri tamir etmesi, yakın arkadaşı Zuhal’in boşanmasını atlatmasına yardım etmesi, klinikteki yeni çalışma arkadaşlarıyla birlikte çalışmayı öğrenmesi, hergün yeni hastalara hayat vermeye çalışması ve en önemlisi ailenin kendisini hayata getirenler değil hayata döndürenler olduğunu anlaması gerekecektir. Yaşayacağı trajik olayla sınanacak olan Deniz düşündüğünden de farklı bir hayata adım attığını fark etmeye başlar…
Hayatla mücadelesi genç yaşta başlayan bu cesur kadının, kendisine uzatılan yardım elini itmeden tutmayı öğrenmesi kolay olmayacaktır. Ölümle yaşamın, dostlukla aşkın birbirinin içine geçeceği bu yeni yolculukta Deniz’in pusulası hep hayatı gösterecekken, gün gelecek dostlukla aşk arasında bir seçim yapması gerekecek. Bu seçimden sonrahiçbir şey ne Deniz ne kliniğin çalışanları ne de en yakınları için eskisi gibi olmayacaktır.


 
   
 
 

Nail Yurtsever Tüm Hakları Saklıdır.

Design Musa Soytürk | 2017